Flaying Cool (TUR) / Kuloğlu (TUR)

Flaying Cool (TUR) / Kuloğlu (TUR) - Kısraklarımız

Detaylar

Pedigri : Flaying Cool (TUR) / Kuloğlu (TUR) - Kısraklarımız
Baba : Kuloğlu (TUR)
Anne : Flaying Girl (TUR)
Doğum tarihi : 2019
Don : Doru
Irk : İngiliz

Kısa açıklama

Kısrağımız Flaying Cool yarış yaşamında yarış kazanmış genç bir kısraktır. Flaying Cool’un babası Kuloğlu önemli bir Okawango Temsilcisidir.

Kısrağımız Flaying Cool yarış yaşamında yarış kazanmış genç bir kısraktır. 

Flaying Cool’un babası Kuloğlu önemli bir Okawango Temsilcisidir. Kuloğlu’nun annesi Serap Gelin ise Gazi galibi Şampiyon Call To Victory’nin de annesidir. Bu durum aygırın kısrak babalığı vasfının da yüksek olacağının göstergesidir. 

Torok’un Kuloğlu’nun babası Okawango ile çaprazından Hürat gibi Dişi Tay Deneme Koşusu Galibi, Kısrak Koşusu 2.’si ve Gazi Koşusu 3.’sü şampiyon bir tay Dünyaya gelmiştir. 2023 yılının etkili 2 yaşlı taylarından My Lion Girl’de bu çaprazın sonucudur.

Flaying Cool’un annesi Flaying Girl bir Strike The Girl kızıdır. Torok, Strike The Gold kızları ile de harika sonuçlar vermiştir. G1 TJK ve G2 Boğaziçi Koşuları galibi, G1 Ankara ve G1 Avrasya Koşuları 2.si Go Hero; G1 Kapadokya ve G2 Dolmabahçe Koşuları Galibi Silent Wave bu çaprazın ürünleridir.
 

Abone ol ! X

Yeni yazılarımızdan, satışa çıkan taylarımızdan, en yeni kısraklarımızdan, haramıza ait en son haberlerden haberdar olmak için bildirimlerinizi açın.